Twój niezwykły e-sklep

Jeżeli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało oryginalne oprogramowanie, które jest jasne w obsłudze i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Otworzenie e-sklepu na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do rozmaitych potrzeb osób, planujących otworzyć biznes w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, również do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez potrzeby podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie fragment proponowanych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, korzystanie z opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia 2-4 godziny każdego dnia. Eksperci Shopelo.pl regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując przy tym maksimum czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, przystosowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję wypróbowania naszej platformy nieodpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest faktycznie proste i zacznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, gdy jesteś miłośnikiem czegoś i pragniesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To korzystne wyjście, jeżeli planujesz dorobić do pensji, ale też przetestować pomysł na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści służą pomocą na każdym etapie współpracy. Odwiedź naszą stronę www, po znacznie więcej szczegółów.